Designový iPhone 4 : swarovski, zlato, platina

Vyhlášený britský klenotník Stuart Hughes známí svým vytříbeným vkusem se pustil do iPhonu 4 a vzešel z toho velice povedený designový kousek.

iPhone Gold - Stuart Hughes

Mimo jiné tím vyřešil nezájem potenciálních klientů o diamantové telefony. Jelikož jejich pořizovací hodnota je velmi vysoká, rozhodl se Stuart Hughes pro plášť z 24ct. zlata nebo platiny, který doplňují křišťály Swarovski. Ty jsou  upravené nejmodernější CNC klenotnickou technologií, díky níž září prakticky stejně jako brilianty. Rám iPhonu tvoří více než 500 křišťálů a zadní logo Apple dalších 53.

iPhone 4 Gold Edition - Stuart Hughes

Všechny tyto křišťály jsou osazovány ručně. IPhon se prodává v 32GB verzi s unlockem do všech sítí na celém světě. Zlatý či platinový iPhone stojí 2495 GBP, tedy téměř 75 000 Kč a nachází se v známé kolekci mobilů CrystalRoc. Objednat si jej můžete přes www.goldstriker.co.uk a další vzory lze nalézt také na stránkách www.stuarthughes.com .

[ do_widget “Flash Clock Widget” ]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Connect with Facebook

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>