Steve Jobs: odchází na zdravotní dovolenou

Dne 17. Leden 2011 firma Apple vydala stručné prohlášení. Jde o přepis e-mailu, který CEO Apple Inc. Steve Jobs poslal všem zaměstnancům firmy. Tady je překlad zmiňovaného emailu:

Týme,
na moji žádost mi dnes představenstvo udělilo zdravotní dovolenou, abych se mohl plně soustředit na mé zdraví. I nadále budu pokračovat ve funkci generálního ředitele a budu se zapojovat do významných strategických rozhodnutích ve firmě. Požádal jsem Tima Cooka, aby se postaral o běžný denní provoz Apple . V Tima a zbytek výkonného managementu vkládám velkou důvěru a věřím, že odvedou skvělou práci v naplňování vzrušujících plánů, které máme pro rok 2011.
Miluji Apple a doufám, že se vrátím hned jak to bude možné. Do té doby bychom já i moje rodina hluboce ocenili respekt k našemu soukromí.
Steve

Zdravotní problémy měl Jobs už před dvěma lety, kdy mu lékaři transplantovali játra. Po šestiměsíční pauze se Jobs vrátil na svou pozici 29.6.2009, ve které vydržel do dnes. Tak doufejme že se brzy zotaví a v plné síle se vratí do čela své firmy. I team IphoneIdea přeje brzké uzdravení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Connect with Facebook

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>